Ametlik osa – dokumentite I blokk

Nüüd väike ülevaade ka natuke ametlikumast osast. Täna kella kahe ajal alustati juhatuse poolt päevakorda pandud dokumentide läbivaatamisega. Meil oli sellest osast ka otseülekanne, kuid kes ei näinud, siis saab natuke aimu, millest oli juttu.

 

Esimese asjana esitlesid juhatuse aseesimehed Lisette ja Henri juhatuse tegevusaruannet. Räägiti tehtud ja alustatud tegevustest. Nimekiri neist asjadest oli väga-väga pikk ja kui keegi tahab sellest veel eraldi kuulda või slideshowd näha, siis usun, et juhatus on lahkesti nõus seda Teiega jagama. Võib aga öelda, et meie juhid on esimesel poolaastal olnud üle ootuste aktiivsed!

Järgmiseks tutvustas esimees Liina meile juhatuse kohtade palgaliseks muutmise ideed. Arutelu tõusis ja küsimusi tekkis palju ning tekitas ka selle bloki juures kõige rohkem ärevust, nagu ka tegelikult arvata oli.

Selle bloki viimase punktina tutvustas tegevjuht Timo eelarvet. Muudatusi oli seal mitmeid, aga taaskord jäädi pikemalt peatuma palgaküsimuses. Tehti ettepanek hääletada palka puutuvat punkti eelarvest eraldi – nii ka tehti. See sai aga heakskiidu ja jäi eelarvesse sisse. Selles osas hetkel rohkem muudatusi ei tehtud.

 

Kes aga tahavad tule alla sattunud dokumente veel üle vaadata, siis need on täiesti avalikud Õpilasliidu lehel: http://opilasliit.ee/dokumendid-3.htm

Homme kella üheksast hommikul võetakse läbi dokumentide II blokk ja loodetavasti kantakse ka see otse üle. Hoidke end blogi ja Facebooki lehega kursis!

 

Soojad tervitused Paidest!

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s