Öös on asju

Kirjeldaks lähemalt seda, mis on toimunud kella kümnest õhtul kuni praeguse hetkeni. (Täpsustamaks, et hetkel on kell täpselt 2:11).

Kell 10 algas õhtune kava. Kõik osalejad olid riietatud VÄGA vingetesse halloweeni kostüümidesse ja olid zombi-meeleolus täiega sees. (Pilte näete ka varsti palju rohkem!). Mängima hakkas kohale kutsutud bänd, kelle saatel rahvas omajagu aega rokkis. Seejärel võttis ja tegevmeeskond sõna ja andis üle Q-tegija tiitlid. Vaadati ka meediatiimi poolt kokku klopsitud filmi. (Mis loodetavasti KA varsti teieni jõuab).  Õhtu lõpetas suvekoolis kokku pandud bändi taasühinemine – lavale astus Ja Paat. (Trummidel Alar Truu, kitarr ja vokaal Jaak Laanpere, kitarr Henri Jeret ning mõtetes meiega oli ka Sander Koit)

Mõni aeg hiljem, südaöö paiku, lõpetas bänd ja tehti ka snäkipaus. Pausi ajal öeldi kõigile, et 1:10 palutakse kõigil õue minna, kus ootab üllatus. Veidike enne kella ühte öösel hakkas undama mingi eriti tüütu alarm. Keegi ei mõistnud milles asi, esimesed reaktsioonid arvasid üldse, et tegemist on mingi väga efektse naljaga. Siiski otsustasid kõik, et on parem õue minna. Olles kooli ees muruplatsil nägid kõik nurgalt tulemas tuletõrjeautot. Mehed jooksid autost välja ja majja sisse. Õues olevat rahvast üritati natukene ergutada, aga valdas siiski segadus ja väsimus. Pool tundi õues viibides lahkus tuletõrje ja kõigil lubati kooli tagasi minna. (Selle kõige juures peab mainima, et undav alarm ei olnud hetkekski lõppenud!)

Alarm undas lõpuks täpselt üks tund ja 16 minutit!! Kõrvad vilisevad, igaüks omas tudulas ja praegu ei ole veel teada, mis selle kogu jama põhjustas.

G4S ja kooli juhtkond suutsid igal juhul meie kõrvapiinad lõpetada – täname neid südamest!

Ilusat und kõigile,

Teie meediatiim

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s